HAKKIMIZDA

Konyapı İnşaat 2012 yılında İzmir Menderes ilçesinde Biçer Grubu adına İbrahim BİÇER ve Mustafa YAMAN tarafından kurulmuştur. Mimarlık ve Müteahhitlik konularında hizmet vermeye başlayan genç firmamız kısa sürede pek çok mekâna nitelik kazandırmış ve yeniden yaratmıştır. 

Amacımız hizmet verdiğimiz topluma içinde ve dışında olmalarından keyif alacakları, kaliteli ve güvenli alanlar tasarlamak ve inşa etmektir.

Kurulduğu günden buyana birçok kat karşılığı arsa anlaşmaları yapmış hepsini başarıyla zamanında teslim etmiştir. Bunun yanında kendi satın aldığı arsa ve arazilere hep yaptığı kendine özgü mimarisiyle, kaliteli yapılarıyla değer katmıştır. 

Sektördeki eksiklikleri iyi gözlemlemiş ve topluma kaliteli hizmet vermeyi kendine amaç edinmiş KONYAPI, gözlemlediği eksikliklerden uzak mimari yapılar yaparak topluma birinci sınıf gayrimenkul sunmuştur. 

Yaptığı muazzam yapılarıyla dikkatleri kısa sürede üzerine çekmeyi başaran firmamız, aynı zamanda verdiği tüm taahhütleri eksiksiz ve zamanında yerine getirdiği için kurulduğu ilçe olan Mendereste herkes tarafından sevilen ve değer verilen bir firma haline çok kısa süre içerisinde dönüşmüştür.

Yaptığımız konutlarımız ve iş merkezlerimiz örnek alınmış, takdir edilmiş ve gelecekte yapacağımız projelere örnek olmuştur.

Her zaman daha iyiyi hedef alan firmamız, sektöründeki tüm güncel gelişmeleri yakından takip ederek projelerinde her zaman güncel, çağdaş ve toplumun ihtiyaçlarını karşılayan yapılar inşa etmektedir.

 

Saygılarımızla,
KONYAPI

Geri Dön